SPRIATELENÉ WEBY:

Samba Lighting Systém

 

NOVINKY

arr331.04.2013 Konečne nový e-shop s kiteKonečne sme sa dočkali! Ako prvý skutočný kamenný predajca kiteov a príslušenstva, sme spustili nový... arr3Varovanie !Bezbečnostné podmienky: Dodržiavajte minimálnu vekovú hranicu. Púštajte iba na voľných...

TOVAR V AKCII

naša cena 29,00 €
Do 14 dní
naša cena 39,00 €
Do 14 dní
naša cena 349,00 €
Do 14 dní

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 269,00 €
Do 14 dní
naša cena 349,00 €
Do 14 dní
naša cena 299,00 €
Do 14 dní

ANKETA

Akému kitingu sa venujete?

Na vode 37% Na snehu 22% Buggy, MTB 24% žiadnemu 17%

»
KITE-KITING.SK

 

KITE - KITING.SK | PRVÝ E-SHOP A KAMENNÁ PREDAJŇA NA SLOVENSKU

Konečne sme sa dočkali! Ako prvý a jediný skutočný kamenný predajca kite-ov a príslušenstva na Slovensku, sme spustili nový špecializovaný  e-shop pre všetky druhy kite pre jednoduchšie nakupovanie.

U nás nájdete kite a príslušenstvo pre všetky najrozšírenejšie disciplíny počnúc Kiteboardov, Muntainboardy, Cvičné kite, Powerkiting, Snowkiting, Príslušenstvo pre kite a mnoho ďalšieho.

 

Buggykiting

 

 

Pre kiteboarding  prinášame na náš trh ťažné kite s konštrukciou (technológiou) uzatvorených komôr.

Čo to znamená? Kite má menší počet vstupných otvorov pre vzduch a tie ktoré má sú vybavené spätnými klapkami, aby vzduch, ktorý vietor natlačil do plachty kite-u nevyfučal, ale zostal vo vnútri telesa kite-u a držal tvar krídla a nafúknutý sa udržal na vode v prípade že jazdec nezvládne nejaký trik alebo skok a kite spadne na vodu. Potiaľto v lete je to všetko známe, avšak tento skvelý kite oceníte, aj keď príde zima a chceme ísť na snowkiting, prípadne si zajazdiť na bugyne.

Stačí Vám tento jeden kite ktorý požijete v lete na vode a aj na pevnine a  v zime na snehu. Výhoda tohto kite je že nepotrebujete vláčiť so sebou pumpu a aj samotný kite je ľahší. Ušetrené financie môžete použiť napríklad na nákup druhého rozmeru kite pre inú rýchlosť vetra.

31.04.2013 Konečne nový e-shop s kite

Konečne sme sa dočkali! Ako prvý skutočný kamenný predajca kiteov a príslušenstva, sme spustili nový e-shop pre prehľadnejšie a jednoduchšie nakupovanie.

Varovanie !

Bezbečnostné podmienky:

Dodržiavajte minimálnu vekovú hranicu. Púštajte iba na voľných priestranstvách. Nepúštajte tam kde by ste mohli ublížiť iným osobám, alebo zvieratám. Nepúštajte na takých miestach kde by ste mohli poškodiť cudzí majetok ako napr. auto, okno, dom atď. Prísny zákaz používať v blízkostí letísk, stĺpov, vedenia elektrického napätia a zdrojov elektrického napätia.  Nepožívať v búrke. Pre núdzové pristátie povolte laná a nechajte kite voľne pristáť. Použitie iba na vlastné riziko !!!


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

MWJhOWI1