SPRIATELENÉ WEBY:

Samba Lighting Systém

 

NOVINKY

arr331.04.2013 Konečne nový e-shop s kiteKonečne sme sa dočkali! Ako prvý skutočný kamenný predajca kiteov a príslušenstva, sme spustili nový... arr3Varovanie !Bezbečnostné podmienky: Dodržiavajte minimálnu vekovú hranicu. Púštajte iba na voľných...

TOVAR V AKCII

naša cena 39,00 €
Do 14 dní
naša cena 29,00 €
Do 14 dní
naša cena 349,00 €
Do 14 dní

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 456,00 €
Skladom
naša cena 219,00 €
Do 14 dní
naša cena 299,00 €
Do 14 dní

ANKETA

Akému kitingu sa venujete?

Na vode 35% Na snehu 23% Buggy, MTB 24% žiadnemu 17%


KITE-KITING.SK


 

KITE - KITING.SK | PRVÝ E-SHOP A KAMENNÁ PREDAJŇA NA SLOVENSKU

Konečne sme sa dočkali! Ako prvý a jediný skutočný kamenný predajca kite-ov a príslušenstva na Slovensku, sme spustili nový špecializovaný  e-shop pre všetky druhy kite pre jednoduchšie nakupovanie.

U nás nájdete kite a príslušenstvo pre všetky najrozšírenejšie disciplíny počnúc Kiteboardov, Muntainboardy, Cvičné kite, Powerkiting, Snowkiting, Príslušenstvo pre kite a mnoho ďalšieho.

 

Buggykiting

 

 

Pre kiteboarding  prinášame na náš trh ťažné kite s konštrukciou (technológiou) uzatvorených komôr.

Čo to znamená? Kite má menší počet vstupných otvorov pre vzduch a tie ktoré má sú vybavené spätnými klapkami, aby vzduch, ktorý vietor natlačil do plachty kite-u nevyfučal, ale zostal vo vnútri telesa kite-u a držal tvar krídla a nafúknutý sa udržal na vode v prípade že jazdec nezvládne nejaký trik alebo skok a kite spadne na vodu. Potiaľto v lete je to všetko známe, avšak tento skvelý kite oceníte, aj keď príde zima a chceme ísť na snowkiting, prípadne si zajazdiť na bugyne.

Stačí Vám tento jeden kite ktorý požijete v lete na vode a aj na pevnine a  v zime na snehu. Výhoda tohto kite je že nepotrebujete vláčiť so sebou pumpu a aj samotný kite je ľahší. Ušetrené financie môžete použiť napríklad na nákup druhého rozmeru kite pre inú rýchlosť vetra.

 

ZDFlNTI2ND